Крапку в справі про самовільне зайняття приміщення аптеки №1 поставить суд
Кримінальне провадження щодо зайняття приміщення аптеки №1 представниками територіальної громади міста Хмельницького закрито, складено протоколи про адмінправопорушення, правоохоронці обіцяють невдовзі їх “виселити” із приміщення.Крапку в справі про самовільне зайняття приміщення аптеки №1 поставить суд
Кримінальне провадження щодо зайняття приміщення аптеки №1 представниками територіальної громади міста Хмельницького закрито, складено протоколи про адмінправопорушення, правоохоронці обіцяють невдовзі їх “виселити” із приміщення.
“Для відповідальності за статтею 356 Кримінального кодексу має бути нанесена матеріальна шкода у розмірі понад 61 тисячу гривень. Втім такої шкоди немає, приміщення і досі залишається у власності комунального підприємства”, – розповідає заступник начальника міського відділу міліції Сергій Трач.
Тому кримінальне провадження закрито, натомість на цих осіб складено протоколи про адмінправопорушення за статтею 186 Кодексу України про адміністративні правопорушення — самоуправство. Стаття передбачає попередження або накладення штрафу від трьох до п\’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 85 грн).
“Чекаємо на рішення суду на користь міської ради, а воно таке буде. Тоді відкриють виконавче провадження із залученням працівників правоохоронних органів, і ми зможемо його виконати. Адже на сьогодні не існує правового механізму, як цих людей вигнати із зайнятого ними приміщення”, – каже Сергій Трач.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього