Кращі більярдисти змагались в ХмельницькомуУ Хмельницькому відбувся фінал Кубка України з більярду серед дівчат. У турнірі зустрічалися 11 спортсменок. Хмельничанок серед них не було.

Несподіванкою результат не став. Спортсменка з Кіровограда Влада Кудицька, яка програла на старті вінничанці Анні Герасимової, зуміла пробитися в олімпійку по нижній сітці, взяла реванш у своєї кривдниці у півфіналі, і вийшла у фінал.

Її суперницею стала чемпіонка України Марія Пудовкіна з Дніпропетровська, яка до фіналу взагалі не віддала своїм суперницям жодної партії. Фінальний матч вийшов дуже напруженим, і затягнувся до контрової партії. Сильніше в результаті виявилася Пудовкіна.Кращі більярдисти змагались в ХмельницькомуУ Хмельницькому відбувся фінал Кубка України з більярду серед дівчат. У турнірі зустрічалися 11 спортсменок. Хмельничанок серед них не було.

Несподіванкою результат не став. Спортсменка з Кіровограда Влада Кудицька, яка програла на старті вінничанці Анні Герасимової, зуміла пробитися в олімпійку по нижній сітці, взяла реванш у своєї кривдниці у півфіналі, і вийшла у фінал.

Її суперницею стала чемпіонка України Марія Пудовкіна з Дніпропетровська, яка до фіналу взагалі не віддала своїм суперницям жодної партії. Фінальний матч вийшов дуже напруженим, і затягнувся до контрової партії. Сильніше в результаті виявилася Пудовкіна.
Після завершення фіналу Кубка України відбулися матчі за звання абсолютного чемпіона серед дівчат, юнаків та юніорів за 2013 рік. Першим серед юніорів став Андрій Клестов з Донецька, серед юнаків – житомирянин Юрій Смірнов, а серед дівчат – знову ж таки, Марія Пудовкіна. Для спортсменки – це вже п’ята така перемога.

У ці вихідні, 21-22 грудня, шанувальників більярдного спорту знову порадують змаганнями. У нашому місті триває «Різдвяний Кубок Поділля». Турнір проводиться за європейською системою з виходом в олімпійку. Перший етап, з комбінованої піраміди, вже відбувся. Турнірну таблицю наразі очолює досвідчений Максим Коліжук, майстер спорту. У його активі 32 очки. На другому місці – також хмельничанин, Олександр Дрозда, з двадцятьма балами. Третє-четверте місце ділять кандидат у майстри спорту Максим Коленко з Києва та Владислав Богайчук з Коломиї. Вони набрали по 14 очок.

На черзі – двобій з вільної піраміди, який відбудеться у більярдному клубі «Вояж», що по Староконстянтинівському шосе, 26. Початок змагань о 11:00. Третій етап змагань відбудеться 28-29 грудня, з динамічної піраміди. Фінал же пройде вже у новому році, 11-12 січня. Спортсмени покажуть свої вміння у комбінованій піраміді.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього