Перший бізнесінКУБатор, що вже запрацював на теренах України, допоможе підприємливим мешканцям Хмельниччини

«Країна підприємців» допоможе подолянам започаткувати бізнес«Країна підприємців» допоможе подолянам започаткувати бізнес
Перший бізнесінКУБатор, що вже запрацював на теренах України, допоможе підприємливим мешканцям Хмельниччини, яка історично є колискою малого бізнесу в державі, започаткувати або розвивати власний бізнес, маючи тільки бажання та ідеї. Вирощувати малий бізнес будуть у рамках національної програми «Країна підприємців», а за підготовку нового покоління підприємців візьмуться досвідчені бізнес-тренери, ментори та банкіри. Безпосередньо ж залучити фінансування підприємці регіону можуть за допомогою порталу програми kub.pb.uа

“За допомогою “Країни підприємців” бізнесмени, самозайняті громадяни та усі охочі зможуть створити власну справу, отримати вражаючі можливості для розвитку власної підприємницької ініціативи, а також отримати інструменти для розширення. Вважаю, така ініціатива ПриватБанку є дуже актуальною сьогодні”, – розповідає керівник напрямку корпоративного бізнесу Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Ігор Пріт.

Місією програми є відновлення економіки країни шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва, створення за 2 роки на теренах держави одного мільйону нових робочих місць. Відтак, у ПриватБанку сподіваються, що інКУБатор підійме підприємництво на якісно новий рівень, який дозволить Україні стати справжньою країною підприємців, пожвавить економіку та стимулюватиме українців працювати задля себе та своєї країни.

Власне, саме малий бізнес і є вкрай важливим елементом для економіки нашого регіону. Адже приватні підприємці на спрощеній системі оподаткування і є найчисельнішою групою у бізнесі на Хмельниччині. Більше того, саме вони забезпечують і десяту частину податкових надходжень до місцевих бюджетів краю.

Наразі на Хмельниччині вже 16 представників підприємницької громади шукають фінансування для власних бізнес-проектів за допомогою нового сервісу. Серед них магазини з продажу жіночого одягу та фурнітури, побутової хімії, взуття та навіть спорткомплекс \”Десяточка\”.

Аби стати учасником ІнКУБатора, достатньо заповнити анкету, у якій необхідно розповісти про ідею свого майбутнього чи вже діючого бізнесу та шляхи його розвитку. Найперспективніші з точки зору експертів проекту ідеї буде відібрано для «вирощування» реального бізнесу. Відбір заявок у бізнес-інкубатор завершиться 15 жовтня, а фіналістів відбіркового туру оголошує в ході масштабного бізнес-форуму «Країни підприємців» у Києві.

Двадцять фіналістів проекту отримають можливість навчатися підприємництву та продажам за спеціальною програмою Prometeus, а також підтримку спеціалістів і бізнес-тренерів з усіх питань організації та планування своєї справи, системи продажів, бухгалтерії та юридичних аспектів. Найбільш успішні учасники бізнес-інкубатора отримають фінансову та організаційну підтримку від ініціатора програми «Країна підприємців» ПриватБанку.

Окрім того, для всіх учасників відбіркового туру ІнКУБатора, а також для клієнтів, які вже зареєструвалися на порталі програми kub.pb.ua, будуть доступні безкоштовні програми онлайн-навчання з питань ведення бізнесу, підготовлені Prometeus і ПриватБанком.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього