Кремль тиснутиме на Україну через теракти
Ми розуміємо, що Росія так просто не заспокоїться. Якщо путінський режим залишиться, він буде лізти і лізти в Україну – не прямим військовим вторгненням, так іншими засобами.Кремль тиснутиме на Україну через теракти
Ми розуміємо, що Росія так просто не заспокоїться. Якщо путінський режим залишиться, він буде лізти і лізти в Україну – не прямим військовим вторгненням, так іншими засобами.
Найбільш імовірний сценарій – безкінечний терористичний тиск. Терористичні акти в кожному великому місті. Постійне залякування мешканців України, аби врешті вони визнали: так жити не можна, краще здатися на милість ворога.
Тероризм у своєму класичному вигляді є чистою інформаційною боротьбою. Матеріальні збитки – не головне. Головне, заради чого все робиться, – паніка в рядах мешканців; страх – постійний страх іздити в метро, ходити в кінотеатри та торговельні центри, загалом виходити на вулицю; тиск горя на сім\’ї загиблих та їхніх друзів; постійне відчуття небезпеки; невдоволення своєю владою, яка нездатна захистити (а від терористів стовідсотково захиститися неможливо).
Нам буде дуже важко з цим жити. Але альтернативи немає. Нам треба готуватися. Готувати свої спецслужби. Навчитися бути пильними на вулицях і в публічних місцях. Витрачати гроші не на нагальні потреби народу, а на боротьбу з тероризмом. Опанувати всім першу медичну допомогу. Перезапустити Громадянську Варту – міліція не впорається. Навчитися бачити у кожному корупціонерові (у прикордонникові, що за гроші пропустив терориста, у міліціонерові, що за гроші закрив очі на підготовку теракту, у генералові, що зрадив свій народ за великі гроші) справжнього ворога народу, у первинному значенні цього слова – ворога кожного з нас. І готувати свою свідомість до жахіть тероризму. Фронт тероризму не в сотнях кілометрів від нас – він на нашій вулиці.
Кремль так просто нас не залишить у спокої. Ми маємо бути сильними. Правда на нашому боці, бо тероризм є уособлення абсолютного зла. Наша нація до цього поки що не готова. Готуймося, браття. Ми вистоїмо, ми переможемо.

Валерій ПЕКАР

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього