Кримінальний дует затримали в Нетішині
Подія сталася сьогодні вночі у місті Нетішин. Одного із зловмисників затримали під час нетривалої погоні. Місце перебування іншого допоміг встановити його паспорт з пропискою.Кримінальний дует затримали в Нетішині
Подія сталася сьогодні вночі у місті Нетішин. Одного із зловмисників затримали під час нетривалої погоні. Місце перебування іншого допоміг встановити його паспорт з пропискою.

Близько 2-ї години ночі до працівників державної служби охорони з обслуговування міста Нетішина надійшло повідомлення від бармена місцевого кафе про те, що двоє невідомих вирвали ґрати з вікна сусіднього магазину та проникли всередину. Через декілька хвилин наряд ДСО вже був на місці. Але злодії із повними пакетами спиртного, цигарок та продуктів харчування вже розбіглися у різні боки.
За підказкою свідка, що викликав міліцію, правоохоронці вирушили в напрямку, куди побіг один із зловмисників. Чоловіка затримали в під’їзді багатоповерхівки. Той опору не чинив і одразу зізнався у скоєному, але видавати подільника не поспішав. Та удача була на міліцейському боці: під час поверхневого обшуку затриманого в кишені куртки правоохоронці виявили паспорт його напарника. Тож за вказаною у прописці адресою затримали й іншого крадія.

Як з’ясувалося згодом, злодії розподілили між собою обов’язки. Один виривав ґрати, виламував вікно, складав крадене у пакети, тобто виконував усю чорнову роботу. Його напарник у цей час стояв на варті, і, як він сам каже, дуже змерз. Тож його товариш віддав йому свою куртку… разом із паспортом.
Затриманими виявились двоє місцевих безробітних 39 та 20 років. Обоє раніше притягувались до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Згідно санкції ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України їм загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі, – повідомили у СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього