Криваві події Хмельниччини... рік потому
19 лютого у Хмельницькому відзначають річницю подій які пройшли під стінами СБУ.

Газета \”Є\” провела круглий стіл із представниками силових структур і представниками ЗМІ. Дискусія виявила наступні питання:Криваві події Хмельниччини... рік потому
19 лютого у Хмельницькому відзначають річницю подій які пройшли під стінами СБУ.

Газета \”Є\” провела круглий стіл із представниками силових структур і представниками ЗМІ. Дискусія виявила наступні питання:

– Під час штурмування хмельницького СБУ постраждало близько 5 людей, двоє з яких загинули. Також постраждало близько 40 силовиків.

– Відповідно до вимог Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України», кримінальне провадження за фактом підпалу будівлі управління СБУ у Хмельницькій області закрили ще 27 лютого 2014 року.

– “Документи, які спалювали напередодні на території СБУ, не містили інформації щодо розслідування злочинів посадовців. Ці документи містили гриф “Таємно”. Виток інформації у суспільство не повинен був відбутися. Проте, можливо, саме спалювання цих документів могло спровокувати людей до агресії, зокрема і у день трагічних подій,” – зізнається начальник управління СБУ у Хмельницькій області Анатолій Будовіцький.

– За словами головного міліціонера міста, люди йшли до СБУ, аби переконатися, чи на місці бійці підрозділу “Альфа”. “Те, що там відбулося, ви всі знаєте, – сказав начальник Хмельницького міського управління МВС України Василь Птащук під час круглого столу стосовно подій біля СБУ минулого року. Єдине, що я хотів би зауважити, відбулося це з дуже прикрої випадковості. Я на 100% впевнений, що ніхто з працівників не хотів стріляти по людях. Просто стався такий прикрий страшний випадок”.

– Загибель Людмили Шеремет – наслідок рикошету. “Стріляли у підлогу, але її специфіка така, що вона дала рикошет, який і призвів до поранення Людмили Шеремет. Стріляли з кулемета між першим та другим поверхом”, – розповів начальник управління СБУ у Хмельницькій області Анатолій Будовіцький.

– Через ремонт будівлі управління СБУ залізло в кредит. “Для ремонту управління обласна рада виділила два мільйона 250 тисяч гривень, міська рада — 500 тисяч гривень. Окремі райони допомогли на загальну суму до 200 тисяч гривень, – коментує начальник управління СБУ у Хмельницькій області Анатолій Будовіцький.

Ввечері 19 лютого 2015 року було вшановано пам\’ять загиблих під стінами СБУ Людмили Шеремет та Дмитра Пагора.

Криваві події Хмельниччини... рік потомуКриваві події Хмельниччини... рік потому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього