У Хмельницькому активна молодь сіла за круглий стіл. Говорили, щодо перспектив підписання угоди про асоціацію з ЄС.
28 листопада у Вільнюсі розпочнется саміт східного партнерства і безпосередньо там стане відомо, який вектор розвитку взяла Україна. Для активної молоді зрозуміло вже зараз, йти потрібно до Європи.

– Чи потрібна нам Європа? Хоча в принципі це запитання, для всіх присутніх тут неправильно звучить. Європа нам портабна! – Василь Куйдан. Голова виконкому Хмульницької обласної організації партії «УДАР»

Асоціація с ЄС – це якісна освіта та можливлсті розвивати свою справу без зайвої бюрократичної тяганини.

– Всі розуміють, що асоціація – це фундамент, на якому, по суті, вся молодь буде будувати нову країну. І чим більше молодих людей зрозуміє, як правильно будувати, куди будувати, з чого будувати, яким має бути кінцевий результат, чим більше такого досвіду буде – тим краще буде результат цього будівництва. – Олексій Смольский. Голова молодіжного крила Хмельницької міської організації партії «УДАР»

Підписання довгострокової угоди з Європейським союзом це, передусім, можливість створити країну в якій хочеться жити, саме так запевняють активісти.

– Я теж хочу жити краще, щоб не тільки діти мої краще жили, і я хочу жити, тому що я знаю, що наша молодь і наші люди гідні жити в цивілізованій європейській країні. – Леся Стебло. Голова Хмельницької міської організації партії «УДАР»

Окрім резолюції, яку підписали громадські активісти і представники різних політичних партій, підтримувати угоду про асоціацію будуть і більш радикальним чином, на Майдані 24 листопада.

Марія Турчина Новини 33 канал
http://33tv.com.ua/all-news

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього