«Кубок дружби народів» залишається в Хмельницькому
Цими вихідними, під патронатом виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського, у Хмельницькому відбувся Кубок України з регбі-7 та Міжнародний турнір «Кубок дружби народів» з регбі-7. Присвятили спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту.«Кубок дружби народів» залишається в Хмельницькому

На урочистому відкритті Кубку України з регбі-7, яке відбулося 12 вересня від імені Хмельницької міської ради, її виконавчого комітету, виконуючого обов’язки міського голови, та усієї громади міста присутніх вітав начальник управління у справах молоді та спорту Валерій Вешко.
«Хмельницький уже давно став регбійним містом. Щорічно у нас проводяться турніри та чемпіонати з цього виду спорту. Дозвольте привітати усіх вас у нашому місті та побажати успіхів та перемоги», – наголосив у вітальному слові Валерій Іванович.

Цього року за головний трофей українських змагань боролося 9 команд: чемпіон України – команда з Харкова, по дві команди з Києва та Одеси (срібний призер чемпіонату України) команди з Хмельницького та Рівного. Перемогу здобули харків’яни. Срібло змагань дісталося господарям Кубку – хмельничанам. Третю сходинку п’єдесталу посіла регбійна команда з Одеси.
УМіжнародному турнірі «Кубок Дружби Народів» Регбі-7, взяли участь 11-ть регбійних команд з України, Польщі, Білорусі. Почесне третє місце посіла збірна Польщі. Другими стали харківські регбісти. А почесний приз – «Кубок дружби народів» з регбі-7 залишається в Хмельницькому. У запеклій боротьбі на полі вони обіграли харківський «Олімп» із рахунком 24 – 19.