«Кубок Поділля-2016» зібрав повітроплавців зі всієї країни
Традиційно на День міста до Кам’янця-Подільського злетілися балуністи.«Кубок Поділля-2016» зібрав повітроплавців зі всієї країни
Традиційно на День міста до Кам’янця-Подільського злетілися балуністи. Цього разу небо та околиці міста протестували 15 екіпажів з Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Чернігова, Львова, Київської області та кілька команд із нашого міста.

Спортивні польоти тривали три дні. Відтак вищий пілотаж і прекрасне відчуття куль продемонстрував кам’янецький повітроплавець Юрій Аносов. Йому дісталися перше місце, кубок та грошова премія. Другим був ще один наш пілот Сергія Гнап.
Окрім суперницької складової, балуністи вкотре організували для кам’янчан вечірнє сяяння аеростатів на Вірменському ринку в п’ятницю, 20 травня. З кожним роком це шоу збирає все більше і більше глядачів, повідомляють на сайті міської ради.

«Кубок Поділля-2016» зібрав повітроплавців зі всієї країни «Кубок Поділля-2016» зібрав повітроплавців зі всієї країни

«З радістю приймаємо щороку повітроплавців у нашому місті. Бо для Кам’янця фестиваль повітряних куль – вже не просто родзинка, це подія, яка стала рідною і очікуваною для всіх жителів і гостей. Упевнений, що наша подальша співпраця з пілотами та Федерацією повітроплавання буде не менш плідною», – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.
За словами віце-президента Федерації повітроплавання України В’ячеслава Гардашніка, буквально кілька днів тому на засіданні Федерації прийнято рішення провести Чемпіонат повітроплавання-2016 з 4 по 10 жовтня у Кам’янці-Подільському із залученням іноземних екіпажів.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення