18-річний юнак вступив у бій проти терористів, чисельність яких була значно більшою, ніж у підрозділі солдата української армії

Кулеметника з Ізяславського району Президент нагородив орденом “За мужність”18-річний юнак вступив у бій проти терористів, чисельність яких була значно більшою, ніж у підрозділі солдата української армії.

Кулеметника з Ізяславського району Президент нагородив орденом “За мужність”

Указом Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Дмитра Махова. 18-річного кулеметника відзначили за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції.

“16 червня підрозділ, в якому проходить службу Дмитро Махов, вступив в бій зі значно більшою кількістю бойовиків, які раптово відкрили нищівний вогонь. Кулеметник механізованого відділення Дмитро Махов під час бою діяв сміливо і рішуче, забезпечивши можливість особовому складу підрозділу зайняти кругову оборону і організувати евакуацію загиблих та поранених серед українських військовослужбовців. Завдяки злагодженій діям українських воїнів бойовики понесли великі втрати”.

Дмитро Махов народися 8 листопада 1995 року у селі Христівка Ізяславського району у сім\’ї робітників. У 2013 році закінчив Ковалівську загально-освітню школу. 29 листопада 2013 року Дмитра призвали на військову службу. Він — кулеметник 3 механічного відділення 2 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А-0998, що базується у Яворові Львівської області.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту