Культура - духовне багатство народу
Наша держава здавна славилася своєю самобутністю та розмаїтим багатством культурного життя. Українці без перебільшення – чи не найталановитіша нація, яка навіть у важкі часи теплим словом своїм, чи піснею могла вселити віру та надію в майбутнєКультура - духовне багатство народу
Наша держава здавна славилася своєю самобутністю та розмаїтим багатством культурного життя. Українці без перебільшення – чи не найталановитіша нація, яка навіть у важкі часи теплим словом своїм, чи піснею могла вселити віру та надію в майбутнє.
Культурні діячі завжди дбали про те, щоб творити з людини справжню особистість, вони формують національну свідомість та єдність, дбають про духовне збагачення кожного громадянина.
З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва подякував представникам галузі культури за їхню невтомну працю міський голова Михайло Сімашкевич: \”Справа, яку ви виконуєте, надзвичайно благородна, адже саме ви зберігаєте, розвиваєте і відтворюєте безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні багато хто мріє про те, щоб зламати український дух, традиції та культуру. Ведеться інформаційна війна проти того, чого ми досягли за роки Незалежності в нашій державі. Проте ми незламні, адже все, що працює на культуру – працює проти війни. Бажаю нових досягнень, миру та злагоди”.
Найкращим представникам культурної галузі міста очільник Кам’янця вручив грамоти виконавчого комітету.
Висловив теплі слова та вручив подяки народного депутата Володимира Мельниченка працівникам культури та майстрам народного мистецтва його помічник Дмитро Васильянов.
Поділилися своїми спогадами історії розвитку мистецтва в Кам’янці-Подільському завідувач відділу культури 1986-2006 років Володимир Шедловський, начальник управління культури і туризму 2006-2014 років Ольга Чорнобиль. Також про свої робочі будні розповіли керівники мистецьких шкіл міста.
Звичайно ж, найбільшою винагородою для працівників культури є те, що їхня праця слугує плацдармом для розвитку нашого суспільства, яке сьогодні як ніколи демонструє своє духовне багатство.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього