Курортний Кам'янець-Подільський прихистив в себе більше півтисячі сімей переселенців
Ті хто, переїхав подалі від війни так і не отримали від держави обіцяної житлової допомоги.Курортний Кам'янець-Подільський прихистив в себе більше півтисячі сімей переселенців
Ті хто, переїхав подалі від війни так і не отримали від держави обіцяної житлової допомоги, про це повідомляють на сайті Ексклюзиву.
Велика частина переселенців і надалі продовжують мандрувати по орендованих квартирах. І надалі його винаймають за власний кошт, хоча державна підтримка ґрунтувалася на повному забезпеченні такої верстви населення. Курортний Кам\’янець-Подільський за рік війни прихистив в себе більше півтисячі сімей, але і тут із житловою площею є проблеми.
У 100-тисячному Кам\’янці-Подільському нині проживає більше 500 сімей переселенців зі східних областей України та Криму. Більшість родин винаймають житло за власний кошт. Частина – тимчасово живе у гуртожитках. Проблему забезпечення постійним житлом переселенців в місті над Смотричем вирішити можна. Міська влада готова відремонтувати і віддати під житло гуртожиток профтехучилища. Але Кабінет Міністрів дозволу поки що не дає.
Листи-звернення з проханням передати гуртожиток на баланс місцевої ради чиновники пишуть з 2014 року. Міністерство освіти також проти бажання міських посадовців допомогти переселенцям. Міський голова впевнений: це питання потрібно вирішувати негайно.
Допоки це питання не вирішать на самому верху більш ніж як 1000 переселенців, третина з яких діти, проживатимуть у тимчасовому житлі. Без належних зручностей та надії на власну домівку. Адже, жодна програма надання безоплатного чи пільгового житла державою так і не фінансується.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього