Керівництво Хмельницької ОДА запропонувало представникам кувейтської компанії «Al-Sayer Group» інвестувати кошти у комунальне підприємство “Аеропорт-Хмельницький”.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Василь Ядуха під час зустрічі з іноземцями, повідомляє обласний телеканал “Ексклюзив”.Керівництво Хмельницької ОДА запропонувало представникам кувейтської компанії «Al-Sayer Group» інвестувати кошти у комунальне підприємство “Аеропорт-Хмельницький”.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Василь Ядуха під час зустрічі з іноземцями, повідомляє обласний телеканал “Ексклюзив”.

“Я хочу просити Вас, пане Ахмеде Альхіджі, як керіввника групи, за аеропорт. Вкладіть інвестиції у хмельницький аеропорт, зокрема, відкрийте вантажний термінал і налагодіть перевалку товарів зі Сходу до Європи”, – зазначив губернатор.

“Кувейт хотів би внести інвестиції у розвиток хмельницького аеропорту. Ми розглядаємо його для поставок цементу та інших товарів”, – заявив пан Альхіджі.

Наразі триває поточний ремонт аеродрому (злітно-посадкової смуги та її маркування і ремонт огорожі по периметру аеродрому), на що виділено майже мільйон гривень.

Як відомо, починаючи з 2004 року, на капітальні видатки комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» за рахунок коштів обласного бюджету було спрямовано 1 млн. 337,7 тис. грн, зокрема на: влаштування пункту пропуску через державний кордон України – 254,8 тис. грн; капітальний ремонт світлосигнальної системи – 250 тис. грн; реконструкцію зливної каналізації – 782,4 тис. гривень.

Разом з тим, на погашення заборгованості із заробітної плати комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» було виділено 294,0 тис. грн. – у 2011 році та 300 тис. грн. – у 2012 році.

12 вересня на сесії депутати Хмельницької обласної ради ухвалили рішення делегувати Хмельницькій обласній державній адміністрації повноваження Хмельницької обласної ради щодо управління об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – комунальним підприємством «Аеропорт Хмельницький».

Довідка НГП. Хмельницький аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв.м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього