КВС уже зводить насіннєвий завод в Кам’янці
Кам’янець-Подільський – одне з небагатьох міст в Україні, де в такий нестабільний час для держави компанія \”КВС” зі світовим іменем розпочала будівництво підприємства з переробки насіння сільськогосподарських культур.КВС уже зводить насіннєвий завод в Кам’янці
Кам’янець-Подільський – одне з небагатьох міст в Україні, де в такий нестабільний час для держави компанія \”КВС” зі світовим іменем розпочала будівництво підприємства з переробки насіння сільськогосподарських культур.

Три роки перемовин між міським головою Михайлом Сімашкевичем та німецьким представництвом, поїздка делегації з Кам’янця до Айнбека дали результати.

Сьогодні вже активно ведуться роботи по зведенню нового об’єкта, який планують здати в експлуатацію до кінця серпня поточного року.

Новітні технології, фахові працівники та бажання якнайшвидше запустити в дію виробництво – усе це стимулює виконати роботи вчасно.

Для Кам’янця-Подільського такий проект – створення нових робочих місць, податки в міський бюджет, підтвердження іміджу міста в партнерських стосунках з інвесторами міжнародного рівня.

До того ж, в будівельних роботах задіяні місцеві компанії \”Кам’янець-Подільська ДЕД”, \”Лікант”, \”Будіндустрія”, \”Розбуд”, \”Гермес-С”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього