Квіти та натюрморти талановитої хмельницької художниці Людмили Гарієвської прикрасили стіни міської радиСвої творчі роботи у виставковій залі міської ради представила талановита художниця, хмельничанка Людмила Гарієвська. В експозиції представлено живопис, виконаний в академічній техніці олійними фарбами на полотні. Загалом понад 20 творчих робіт, створених авторкою за останні чотири роки. Деякі з них демонструються вперше.Свої творчі роботи у виставковій залі міської ради представила талановита художниця, хмельничанка Людмила Гарієвська. В експозиції представлено живопис, виконаний в академічній техніці олійними фарбами на полотні. Загалом понад 20 творчих робіт, створених авторкою за останні чотири роки. Деякі з них демонструються вперше.

Кожен твір вражає різнобарв’ям кольорів та досконалою технікою виконання. На полотнах в основному зображено натюрморти з квітами.
Виставка творів Людмили Гарієвської триватиме протягом місяця. Тож, всі охочі цінителі прекрасного мають нагоду її відвідати, аби насолодитися представленою квітковою феєрією.

Людмила Миколаївна Гарієвська народилася на Уралі, закінчила художньо-графічний факультет Нижньотагільського державного педагогічного інституту.
Людмила Гарієвська – майстер пензля, досвідчений педагог з майже 40-річним стажем, яка навчила, передала своє вміння і талант понад 300 учням, працюючи викладачем у Хмельницькій дитячій художній школі (тепер Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва).
Брала участь у міських й обласних виставках. Зараз на заслуженому відпочинку. Весь вільний час присвячує мистецтву. Найулюбленіший жанр – натюрморт. Особливо полюбляє малювати квіти.

Твори художниці відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Вони зберігаються у приватних колекціях багатьох країн світу: Росії, Німеччини, Франції, США.

За матеріалами: офіційного сайту виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього