Лабазюк: в держбюджеті-2014 вдалось відстояти 19 мільйонів гривень для ХмельниччиниНа правах реклами. Народний депутат Сергій Лабазюк прокоментував недоліки прийнятого бюджету. На правах реклами. Народний депутат Сергій Лабазюк прокоментував недоліки прийнятого бюджету.

Позафракційний народний депутат Сергій Лабазюк підтримав держбюджет на 2014 рік, оскільки частина його пропозицій для округу № 188 була врахована. Про це він заявив у коментарі.

Політик зазначив, що залишити сьогодні країну без головного фінансового документу було би неправильно.

«Цей бюджет поганий. Але в нинішній економічній ситуації краще було прийняти хоч такий варіант, аніж залишити країну ні з чим. Бо це і зарплати бюджетникам, і пенсії пенсіонерам, й інші соціальні виплати», – наголосив нардеп.

При цьому С. Лабазюк зазначив, що він, як депутат-мажоритарник, подав свої пропозиції до держбюджету щодо виділення коштів для округу, в який входять м. Волочиськ, Волочиський та Хмельницький райони, а також частина м. Хмельницького.

«Частину моїх поправок врахували. Всього вдалось відстояти 19 мільйонів гривень. З них: на Волочиський район – 8,6 мільйона гривень, на Хмельницький район – 6,7 мільйона гривень, на місто Хмельницький – 3,5 мільйона гривень», – сказав політик. – Гроші підуть, зокрема, на вуличне освітлення, утеплення будинків, ремонт дахів, комп’ютеризацію шкіл, заміну вікон у школах та ряд інших програм. Цього недостатньо, щоб вирішити всі проблеми. Але якщо б і цих коштів не було, навіщо тоді взагалі потрібен народний депутат, як представник інтересів свого округу?».

В той же час С. Лабазюк жорстко розкритикував другу частину засідання Верховної Ради, коли депутати голосували за закони не картками, а підняттям рук.

«Жодне із цих політичних рішень ми з колегами із групи позафракційних не підтримали», – підсумував політик.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього