Лауреати премії імені Богдана Хмельницького у 2014 році
Виконавчий комітет міської ради вирішив присудити міську премію імені Богдана Хмельницького в галузі історії, культури і мистецтва у 2014 році з врученням дипломів та виплатою грошової винагороди у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. кожному.Лауреати премії імені Богдана Хмельницького у 2014 році
Виконавчий комітет міської ради вирішив присудити міську премію імені Богдана Хмельницького в галузі історії, культури і мистецтва у 2014 році з врученням дипломів та виплатою грошової винагороди у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. кожному.
У галузі історико-краєзнавчих досліджень, збереження культурної спадщини:
Валерію Кундельському, вчителю історії Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею за цикл науково-пізнавальних телепередач «Козацькому роду нема переводу», написання наукових праць у галузі історико – краєзнавчих досліджень.
У галузі літературної діяльності, популяризації української мови:
Якову Атаманчуку, члену правління Хмельницького міського Товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта», начальнику відділу по роботі з персоналом НАДПСУ ім. Б. Хмельницького за вагомий особистий внесок у популяризацію та вивчення української мови, творчості відомих українських діячів серед військовослужбовців та курсантів Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького, організацію співпраці академії з міським товариством української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта».
У галузі музичного мистецтва та фольклору:
народному ансамблю пісні та музики «Ретро» Хмельницького міського культурно-мистецького центру «Ветеран» (художній керівник Люшня Михайло Петрович) за професійну майстерність та активну концертну діяльність, виховання патріотизму у дітей та молоді, популяризацію музичного мистецтва та фольклору у місті Хмельницькому.
У галузі образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва:
Ніні Гончарук, Заслуженому майстру народної творчості, за високу професійну майстерність, активну виставкову діяльність, вагомі здобутки у розвитку та популяризації декоративно – прикладного мистецтва.
У галузі хореографії:
Олені Коваленко, заступнику директора з навчально-виховної роботи хореографічного відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв за активну творчу діяльність, високий професіоналізм, вагомі здобутки у розвитку та популяризації хореографічного мистецтва в місті Хмельницькому.
У галузі режисури та театрального мистецтва:
колективу Хмельницького академічного обласного театру ляльок (директор Пундік Алла Казимирівна) за вагомі творчі здобутки у режисурі та постановці культурно-мистецьких проектів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього