Легкоатлети-ветерани з Хмельниччини серед кращих в країні
На столичному стадіоні СДЮСШОР №6 («Піонер») та НСЦОП в Конча Заспі упродовж двох днів під час чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів змагалися 240 спортсменів від 30 до 90 років.Легкоатлети-ветерани з Хмельниччини серед кращих в країні
На столичному стадіоні СДЮСШОР №6 («Піонер») та НСЦОП в Конча Заспі упродовж двох днів під час чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів змагалися 240 спортсменів від 30 до 90 років.
Командну перемогу за сумою 20 рейтингів, котрі враховують результат і вік учасника, виборола збірна Києва. Далі розмістилися Дніпропетровська та Харківська області. Представники Хмельниччини стали кращими в третій групі областей і четвертими в загальному заліку, повідомляє сайт міської ради.
Найбільшу кількість балів (сума рейтингів за два види) нашій команді здобули бігуни на середні дистанції (800 та 1500 метрів) кам’янчанин Михайло Моспан, хмельничани Віктор Флентін та Олександр Нагуляк, які пробилися до числа призерів у своїх вікових групах.
В абсолютному заліку в окремих видах за рейтингом медалі вибороли: Олена Поблічко («золото» в метанні диску та штовханні ядра), Євгенія Янкун («срібло» в штовханні ядра і «бронза» в метанні диска) з Кам’янця – Подільського, Микола Дубчак («золото» в метанні списа) з Кам’янець-Подільського району, Світлана Ільченко («бронза» біг на 10000 м) з Нетішина.
Свій внесок в успішний виступ збірної Хмельниччини також зробили Руслан Тимощук з Шепетівського району (біг на 100 м та 200 м), Микола Оніщук з Красилова (спортивна ходьба на 5000 м, біг на 800 м), кам’янчанини Олександр Ткачук (стрибки у висоту), Валентин Ліпіч (біг на 100 м, 200 м, стрибки у довжину), Леонід Щербина (штовхання ядра), Юрій Адамком (біг на 1500 м, 5000 м, 10000 м), Олександр Захаров (біг на 800 м, 1500 м) з Хмельницького, повідомляє Вечірній Кам

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього