Легкоатлети з Хмельниччини стали чемпіонами України серед молоді
У Кіровограді 27 – 29 травня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді.Легкоатлети з Хмельниччини стали чемпіонами України серед молоді
Збірна Хмельницької області взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді, що проходив 27 – 29 травня в Кіровограді. Він був основним етапом відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться 9 – 12 липня в Таліні (Естонія) – повідомляють на спортивному інформаційному ресурсі MIR-LA.com. Наша збірна за кількістю представлених спортсменів була однією із малочисельних, проте здобула чотири золоті нагороди.

Незважаючи на погані погодні, котрі заважали учасникам показувати високі результати першу нагороду збірній Хмельниччини принесла Марина Бех. Вона одержала перемогу в стрибках у довжину і виконала норматив на чемпіонат Європи – 6 метрів 27 сантиметрів. Також відмінного результату в бігу на 5000 метрів серед дівчат досягнула Вікторія Калюжна, що прийшла першою на фініш із результатом 16 хвилин 6.03 секунди. Серед чоловіків дві золоті нагороди виборов Максим Якимчук. Першу медаль він здобув у бігу на 5000 метрів, прийшовши на фініш із результатом 14 хвилин 36.83 секунди. А другу нагороду Максим виборов на дистанції 3000 метрів, пробігши її за 8 хвилин 27.85 секунди.