Леонід Гураль провів нараду з питань інтенсифікації відновлення та будівництва регіональних автомобільних доріг краюЩе минулоріч Президент України Віктор Янукович заявив, що відновлення та будівництво регіональних автомобільних доріг в Україні є одним із головних завдань для влади на 2014 рік. Саме з метою інтенсифікації та якіснішого втілення у життя даного завдання сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль провів нараду з представниками районів, керівництвом обласних структур і відомств, які безпосередньо відповідальні за якість дорожнього покриття та безпеку перевезень.Ще минулоріч Президент України Віктор Янукович заявив, що відновлення та будівництво регіональних автомобільних доріг в Україні є одним із головних завдань для влади на 2014 рік. Саме з метою інтенсифікації та якіснішого втілення у життя даного завдання сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль провів нараду з представниками районів, керівництвом обласних структур і відомств, які безпосередньо відповідальні за якість дорожнього покриття та безпеку перевезень.

Особлива увага була приділена питанню створення проектно-кошторисної документації з ремонту доріг. Леонід Андрійович наказав не зволікати у виготовленні цих матеріалів і закликав виважено підходити до підбору проектанта. «Не варто покладатися на тих, хто ненадійно зарекомендував себе на цьому ринку послуг. Адекватні терміни виконання, технічна грамотність, фаховість виконання – ось першочергові критерії, якими повинен керуватися замовник» – наголосив заступник голови адміністрації. Адже дійсно, якість проекту – це база для якісного виконання робіт.

Збільшення обсягів та розширення сфери застосування транспортних засобів в умовах високої інтенсивності дорожнього руху підвищує рівень ризиків, що загрожують життю людини. Саме тому безпека пасажирських перевезень завжди перебуває у фокусі діяльності різних структур та владних органів. Першочерговим у даному питанні є боротьба з нелегальними перевізниками. Боротьба з нелегальними перевезеннями має бути не лише предметом діяльності різних інспекцій, а подача має йти і від легальних перевізників, адже саме на «їхній хліб» зазіхають нелегали.

«Оперативне інформування про факти здійснення таких перевезень – це той механізм, який повинні використовувати водії» – зазначив Леонід Гураль. Начальник управління інфраструктури та туризму ОДА Володимир Вербановський закликав перевізників об’єднуватися задля відстоювання власних інтересів. Як приклад він навів новостворену Асоціацію союзу автоперевізників у Хмельницькій області, ефективність та перші результати дієвості якої підтвердили присутні у залі перевізники.

О.Штойко

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього