Поки активісти переключили свої погляди з кандидатур у губернаторське крісло на кандидатів у нардепи, в Хмельницькій обласній адміністрації «святкують» перемогу. Кажуть, на останньому засіданні Кабінету Міністрів, яке відбулося минулої п’ятниці, нинішній голова Хмельницької ОДА Леонід Прус отримав погодження і далі керувати нашою областю

Леоніда Пруса знову призначено губернаторомЛеоніда Пруса знову призначено губернатором

Поки активісти переключили свої погляди з кандидатур у губернаторське крісло на кандидатів у нардепи, в Хмельницькій обласній адміністрації «святкують» перемогу. Кажуть, на останньому засіданні Кабінету Міністрів, яке відбулося минулої п’ятниці, нинішній голова Хмельницької ОДА Леонід Прус отримав погодження і далі керувати нашою областю. Офіційного підтвердження цьому не має. Утім, як і досі немає указу про звільнення Леоніда Пруса з посади голови Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, що після виборів Петра Порошенка Президентом України, усі діючі голови обласних адміністрацій написали заяви про складання своїх повноважень. Ці заяви Президент мав розглянути і або задовольнити, або відхилити, тим самим залишивши людину працювати далі. Леонід Прус теж таку заяву написав. Багато активістів, особливо з так званої Ради Майдану, щиро сподівалися на те, що Президент задовольнить Прусову заяву і звільнить його з посади. Навіть докладали зусиль, аби так воно сталося – їздили до Адміністрації Президента, писали листи про невідповідність хмельницького губернатора займаній посаді. Подейкують, що до столиці навіть їздили делегати від Ради Майдану, які просили за іншого кандидата – теперішнього заступника хмельницького міського голови Анатолія Нестерука. Серед претендентів на губернаторське крісло називалися й інші прізвища, зокрема, Віктора Коліщака, Валерія Кольгофера, Миколи Приступи тощо.

Але, здається, хмельницька «губерніада» закінчилася поки на користь Леоніда Пруса. Утім, як довго вдасться йому протриматися у губернаторському кріслі – невідомо. Адже ходять розмови про те, що після парламентських перегонів Леоніда Пруса можуть таки замінити на іншу кандидатуру. Щоправда, це, вірогідно, залежатиме якраз від результатів виборів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього