Леся Стебло «окучує» «УКРОП»
Екс-заступник голови Хмельницької ОДА Леся Стебло задумалася про свою подальшу політичну кар’єру. За інформацією з достовірних джерел, вона веде переговори з політичною партією «УКРОП». Кажуть, навіть уже зустрічалася у Дніпропетровську з «потрібними» людьми. Леся Стебло, як подейкують, балотуватиметься на чергових місцевих виборах від цієї політичної сили до обласної ради.Леся Стебло «окучує» «УКРОП»
Екс-заступник голови Хмельницької ОДА Леся Стебло задумалася про свою подальшу політичну кар’єру. За інформацією з достовірних джерел, вона веде переговори з політичною партією «УКРОП». Кажуть, навіть уже зустрічалася у Дніпропетровську з «потрібними» людьми. Леся Стебло, як подейкують, балотуватиметься на чергових місцевих виборах від цієї політичної сили до обласної ради.

УКРОП (повна назва Українське об\’єднання патріотів) — українська політична партія, зареєстрована 15 червня 2015 року. Головою партії є Геннадій Корбан. Партію пов’язують також із олігархом Коломойським.

На Хмельниччині цю політичну силу представляють колишня команда губернатора Василя Ядухи. Зокрема, прес-секретарем обласного осередку є колишня начальниця управління інформаційного забезпечення ОДА Валентина Моісеєнко. Хмельницьку міську організацію партії «УКРОП» очолив «молодий регіонал» Віктор Довбуш, а обласний осередок – екс-«бютовець», який у 2010 році в обласній раді приєднався до Партії Регіонів Михайло Нємов.

Останній, до речі, після Революції Гідності працював в Адміністрації Президента Петра Порошенка й був куратором Хмельницької області. Саме тоді у Лесі Стебло і з’явився впливовий протеже, який , імовірно, зараз допомагатиме їй не «випасти» з політичного життя області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього