Летавська школа отримала нове життя
Сьогодні навчальний заклад не впізнати.Летавська школа отримала нове життя
Проблеми освітніх закладів, останнім часом – звична справа. В держказні коштів не вистачає на нормальне грошове забезпечення викладачів та педагогів, що вже казати про ремонти шкіл та садочків. Здебільшого всі роботи проводяться за кошт батьківських колективів чи меценатів.

Доказом того, що є в Україні не байдужі до комфорту та затишку дітей люди стала загальноосвітня школа у Летаві, Чемеровецького району. Приміщення навчального закладу здане в експлуатацію 52 роки тому, тож ремонту потребувало капітального.

Місцеві пригадують: «Минулого року стан школи був просто аварійним, стелі ледь не падали дітям на голови, а стіни розсипалися після найменшого дощу».

Сьогодні навчальний заклад не впізнати, оновлений яскравий фасад у патріотичному кольорі зробив будівлю чи не головною окрасою селища. Діти з захватом після літніх канікул поверталися за парти, адже порівняно з минулим роком – школу просто не впізнати.

«Ми кожного року проводимо ремонтні роботи у школі – без цього ніяк. Допомагають і батьки і не байдужі люди. Спочатку отримали свою котельню, потім заміна шиферу та встановлення сучасних вікон (старі вже розсихалися і в класах, особливо взимку було дуже холодно). Початок цього навчального року для нас особливий – таких перетворень не чекав ніхто. Окрім того, що змінили та утепли фасад нашої школи, у нас проводиться капітальний ремонт спортивної зали: тут буде тепла підлога, сучасне покриття та новий інвентар, також повністю відремонтують роздягальні», – розповідає директор Летавської ЗОШ Оксана Шутяк.

Завдячують таким перетворенням своєму народному депутату України Олександру Герезі та громадській організації «За конкретні справи». Саме вони стали постійними друзями для педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

«Безперечно ми вдячні за те, що наші діти не забуті і про їхній комфорт та здоров’я дбають. Тепер можна не хвилюватися, що взимку холодно, чи є загроза життю від того, що стеля в аварійному стані. Власними силами ми б не скоро дійшли до такого результату», – не стримуючи емоцій говорить батько другокласниці Летавської ЗОШ Валерій Олійник.

Днями на Чемеровеччину завітав і народний депутат України, засновник організації «За конкретні справи» Олександр Герега. Не оминув увагою і Летавський навчальний заклад.

Летавська школа отримала нове життя
Летавська школа отримала нове життя
Летавська школа отримала нове життя

«Для мене ця школа – особлива. Саме звідси я почав працювати на своєму виборчому окрузі у 2012 році. І зараз ще більше приємно бачити у якому вона вигляді, знати, що наша команда долучилася до гарної справи і зробила щось корисне для наших дітей. Я запевняю, що це ще не кінець – ми і надалі будемо працювати в Летаві, створюватимемо комфортні умови для навчання дітей», – відзначив Олександр Герега під час зустрічі з батьківським та педагогічним колективами.

Команда організації «За конкретні справи» на балачки часу не гає – ділом доводить любов до Хмельниччини, України, до її майбутнього – дітей, і Летавська школа черговий тому доказ.

Юлія Кучер

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього