Лише за одну добу піротехніки на Хмельниччині знищили 8 вибухонебезпечних предметів

Лише за одну добу піротехніки на Хмельниччині знищили 8 вибухонебезпечних предметів
27 березня об 11 годині піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області знищили 120-міліметрову мінометну міну часів Другої Світової війни, яка була виявлена 26 березня в с. Веселівка Красилівського району. Після чого сапери знищили два 76-міліметрових артилерійських снаряда часів Другої Світової війни, які було виявлено напередодні на вул. Кооперативній м. Хмельницький.Лише за одну добу піротехніки на Хмельниччині знищили 8 вибухонебезпечних предметів
27 березня об 11 годині піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області знищили 120-міліметрову мінометну міну часів Другої Світової війни, яка була виявлена 26 березня в с. Веселівка Красилівського району. Після чого сапери знищили два 76-міліметрових артилерійських снаряда часів Другої Світової війни, які було виявлено напередодні на вул. Кооперативній м. Хмельницький.

О 13 годині 27 березня піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС області знищили одну ручну гранату Ф-1 часів Другої Світової війни, що була виявлена в с. Огіївці Старокостянтинівського району. Також у спеціально відведеному місці піротехніки знищили три 82-міліметрові мінометні міни, що були виявлені під час контрольного обстеження місцевості піротехніками в м. Старокостянтинів.

Також о 18 годині сапери знищили один 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої Світової війни, який було виявлено напередодні в с. Колибаївка Кам’янець-Подільського району.

ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області

Залишити відповідь