Ількові забави принесли родині з Кам’янця подорож до Будапешту
Свято Іллі здавна в українських традиціях асоціювалося з водою та водними розвагами, адже після 2 серпня, за віруваннями наших дідів-прадідів, купатися у відкритих водоймах заборонено.Ількові забави принесли родині з Кам’янця подорож до Будапешту
Свято Іллі здавна в українських традиціях асоціювалося з водою та водними розвагами, адже після 2 серпня, за віруваннями наших дідів-прадідів, купатися у відкритих водоймах заборонено. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Цього року в Кам’янці-Подільському вирішили відродити давні звичаї та влаштувати за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича фестиваль сімейного дозвілля та драйвового відпочинку \”Ількові забави”.
Окрім цікавих конкурсів, гарного настрою та незабутніх емоцій на учасників чекав супер-приз – подорож до Будапешту. Змагалися за виграш двадцять сімей, долавши перешкоди та виконуючи завдання, в яких майже всюди головною була вода.
Щоб дойти до фіналу команди виготовляли паперові кораблики, які запускали у місцевій водоймі й перевіряли на швидкість, переправлялись через тролей у Старому місті, грали у водний волейбол, шукали в басейні монети та гасили свічки пляшками з водою.
Виконуючи всі вправи, сім’я набирала певну кількість балів, що й визначило прізвище переможців. Подорож до Будапешту отримала надзвичайно енергійна та драйвова родина Дубиків.
Всі учасники отримали подарунки від міського голови Михайла Сімашкевича – прогулянку по Дністру на дебаркадері, сертифікати на відпочинок в \”Новій Будові,” а п’ятірка фіналістів – безкоштовну прогулянку на електромобілі.
\”Захід справді став масштабним. І дітям, і батькам сподобалось, отже є сенс продовжувати цю гарну традицію. Родинний відпочинок, спортивні ігри і головне – позитивні емоції і радість в очах, яких сьогодні так не вистачає самі за себе говорять, що забави на Іллі потрібно влаштовувати в майбутньому. Дякую міському голові Михайлу Сімашкевичу та Асоціації готельєрів міста, Об’єднанню підліткових клубів за допомогу” – зазначив начальник управління культури і туризму Петро Гаврилюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього