Льотчики Старокостянтинова відновлювали навички з техніки пілотування в складних метеоумовах вдень та вночіНа Хмельниччині, в Старокостянтинівській бригаді тактичної авіації ім. Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України, де командиром полковник Микола Коваленко, відбулась чергова льотна зміна. Екіпажі бригади відновлювали навички з техніки пілотування, навігації та бойового застосування в складних метеоумовах вдень та вночі.На Хмельниччині, в Старокостянтинівській бригаді тактичної авіації ім. Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України, де командиром полковник Микола Коваленко, відбулась чергова льотна зміна. Екіпажі бригади відновлювали навички з техніки пілотування, навігації та бойового застосування в складних метеоумовах вдень та вночі.

Під час льотної зміни було виконано 15 польотів на літаках типу Су-24М, Су-24МР та Л-39, загальний наліт екіпажів склав 13 годин.

Підбиваючи підсумки льотної зміни, полковник Микола Коваленко на “відмінно” оцінив майстерність і професіоналізм інженерно-технічного складу інженерно-аеродромної служби та інших наземних підрозділів, які незважаючи на двадцятиградусний мороз та снігові замети, забезпечили проведення льотної зміни на високому рівні.

Серед льотного складу кращими визначено заступника командира частини з льотної підготовки підполковника Максима Чебакова та заступника командира авіаційної ескадрильї по роботі з особовим складом майора Дмитра Кулікова.

За матеріалами: http://www.mil.gov.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього