«L’rin cafе» - смачно і недорого
Сьогодні об’єкт мого відгуку – «L’rin cafе» за адресою м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, у будівлі торгівельного центру біля гімназії №1.«L’rin cafе» - смачно і недорого
Щоб було смачно і недорого – це, напевно, і є ідеальне кафе для людини, котра має небагато часу і так само небагато грошей.

Тому простора тепла кав’ярня у центрі міста зі смачною кавою у паперових стаканчиках майже приречена на успіх.

Сьогодні об’єкт мого відгуку – «L’rin cafе» за адресою м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, у будівлі торгівельного центру біля гімназії №1.

Раніше у тій частині приміщення знаходився секонд-хенд. Але чомусь магазин вживаного одягу з країн Європи не прижився. Отож кав’ярня оселилася тут не так давно – з другої половини 2014 року. Спочатку це була зовсім невеличка забігайлівка зі столиком вздовж вікна та високими табуретами. Згодом господарі зробили ремонт, освоїли новий простір, встановили багато звичайних столиків зі звичайними стільчиками.

Розширили асортимент.

Це місце дуже швидко здобуло популярність. Особливо, наприклад, у педагогів з НВК №10. А ще сюди часто люблять приходити батьки, дітки яких відвідують садок №53 «Веселка». До речі, і малечі у «L’rin cafе» також є чим поласувати: кекси, коржики, круасани, шоколадні цукерки та смаколики на паличці.

Тут стиль «а-ля Франція». На вікнах – зображення Ейфелевої башти. Місця багато. Є вішалки для одягу. І навіть стелаж з іграшками для дітей.

Перший серйозний недолік, котрий впадає в око, – вічне оголошення на дверях туалету «не працює». Чому б це? Я цілком розумію бажання господарів і персоналу спростити собі таким чином роботу. Але честі закладу цей факт не додає.

Натомість основна «фішка» кафе – кава – радує. Може, вона й не найсмачніша у Хмельницькому. Але точно не найгірша. Еспресо, американо, латте, гарячий шоколад, різні види чаю – ось далеко неповний перелік тутешніх гарячих напоїв. Ціни не кусючі. А влітку у спеку тут продавали найкращий напій для вгамування спраги – мохіто. Щоправда, його ціна була недешева – більше 20 гривень.

Не так давно у кафе вирішили реалізовувати не тільки солодощі, а й солоні страви. До прикладу, ролл \”Чікен Цезарь\”. Одного разу не стрималася, придбала і була розчарована. Не смачно. Вірніше, ролл може сподобатися лише тим, хто не куштував нічого смачніше.

Персонал привітний, обслуговування швидке. Фоном лунає музика, а на екранах плазмових телевізорів – кліпи. Не завжди пристойні. Але то зараз все таке.

На столиках прикраси – крихітні акваріуми з крихітними живими рибками. Дорослим – приємно, а дітям – цікаво. Крім акваріуму, я помітила на столі ще й… хлібні крихти. І це не була випадковість. Дріб’язок, але враження псує.

«L’rin cafе» - смачно і недорого

                                                                                                                       

За п’ятибальною шкалою заклад заслуговує на четвірку. Сподіваюся, у «L’rin cafе» таки зроблять роботу над помилками.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього