"Лісапетний батальйон" рухається в сторону Хмельницького10 грудня переможці шоу «Україна має талант» Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон» дадуть великий концерт у театрі Старицького. Виконавиці пісень «Сама файна» та «Sex-бомби» заряджатимуть зал позитивом.

Початок о 19:00.

Квитки: 140-150 гривень."Лісапетний батальйон" рухається в сторону Хмельницького10 грудня переможці шоу «Україна має талант» Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон» дадуть великий концерт у театрі Старицького. Виконавиці пісень «Сама файна» та «Sex-бомби» заряджатимуть зал позитивом.

Початок о 19:00.

Квитки: 140-150 гривень.
– Я завжди відповідально і з великим задоволенням роблю свою роботу. Всі пісні, що виконую я та «Лісапетний батальйон», присвячені моїм односельчанам і людям, які мене оточують. У рідному селі ми прославилися як «секс-бомби» вже давно. А от вся Україна почула пісні, які писали для рідного краю, лише на шоу «Україна має талант», – каже керівник гурту «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон.

Запальні учасниці колективу «Лісапетний батальйон» на чолі з харизматичною Наталією Фаліон полонили серця багатьох українців.
На сцені театру Старицького запальних жінок підтримуватимуть учасники талант-шоу «Україна має талант» – співак Андрій Мацевко з Івано-Франківська, який позиціонує себе як народний артист України, та хмельничанин Олег Гришко, який покаже екстремальне вело-шоу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього