Ліси Хмельниччини збагатили казну на 16 мільйонів гривень
Саме таку суму збору за користування дарами лісів краю сплатила до бюджетів усіх рівнів бізнес-громада ПоділляЛіси Хмельниччини збагатили казну на 16 мільйонів гривень
Саме таку суму збору за користування дарами лісів краю сплатила до бюджетів усіх рівнів бізнес-громада Поділля. Відтак цьогоріч темпи росту надходжень у порівнянні з 2013 роком складають 163 відсотки або додаткових 5 мільйонів 838 тисяч гривень.

Левова частка збору за спеціальне використання лісових ресурсів – 9 мільйонів 646 тисяч – перерахована до місцевих бюджетів краю, державна скарбниця одержала понад 6 мільйонів гривень.

Аби сформувати повний перелік лісокористувачів краю, фахівці регіонального представництва Державної фіскальної служби України постійно роблять звірки з органами дозвільної системи. Крім того проводиться і систематична роз’яснювальна робота та аналіз діяльності представників бізнес-активу.

Саме такі кроки, на думку аналітиків головного управління ДФС області, і дозволили забезпечити позитивну динаміку надходжень «лісового» податку до казни.

Проект податкової реформи передбачає інтеграцію збору за спеціальне використання лісових ресурсів з екологічним податком. Такий крок, на думку урядовців, не лише призведе до зменшення кількості обов’язкових платежів у державі, а й збільшить приток коштів на оздоровлення довкілля краю. Адже наразі платниками збору за спеціальне використання багатств лісу на теренах Поділля є майже сотня представників підприємницької спільноти.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на