Ліси Хмельниччини збагатили казну на 16 мільйонів гривень

Ліси Хмельниччини збагатили казну на 16 мільйонів гривень
Саме таку суму збору за користування дарами лісів краю сплатила до бюджетів усіх рівнів бізнес-громада ПоділляЛіси Хмельниччини збагатили казну на 16 мільйонів гривень
Саме таку суму збору за користування дарами лісів краю сплатила до бюджетів усіх рівнів бізнес-громада Поділля. Відтак цьогоріч темпи росту надходжень у порівнянні з 2013 роком складають 163 відсотки або додаткових 5 мільйонів 838 тисяч гривень.

Левова частка збору за спеціальне використання лісових ресурсів – 9 мільйонів 646 тисяч – перерахована до місцевих бюджетів краю, державна скарбниця одержала понад 6 мільйонів гривень.

Аби сформувати повний перелік лісокористувачів краю, фахівці регіонального представництва Державної фіскальної служби України постійно роблять звірки з органами дозвільної системи. Крім того проводиться і систематична роз’яснювальна робота та аналіз діяльності представників бізнес-активу.

Саме такі кроки, на думку аналітиків головного управління ДФС області, і дозволили забезпечити позитивну динаміку надходжень «лісового» податку до казни.

Проект податкової реформи передбачає інтеграцію збору за спеціальне використання лісових ресурсів з екологічним податком. Такий крок, на думку урядовців, не лише призведе до зменшення кількості обов’язкових платежів у державі, а й збільшить приток коштів на оздоровлення довкілля краю. Адже наразі платниками збору за спеціальне використання багатств лісу на теренах Поділля є майже сотня представників підприємницької спільноти.

Залишити відповідь