Лісокористувачі Хмельниччини сплатили до бюджету понад 20 мільйонів гривень
З початку року до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів господарювання Хмельницької області надійшло 20,6 мільйона гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що вдвічі перевищує торішні надходження.Лісокористувачі Хмельниччини сплатили до бюджету понад 20 мільйонів гривень
З початку року до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів господарювання Хмельницької області надійшло 20,6 мільйона гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що вдвічі перевищує торішні надходження.

Відповідно до державного бюджету мобілізовано 8,1 мільйона гривень рентної плати за використання лісових ресурсів, Решту 12,5 мільйона гривень сплачено користувачами природних ресурсів на потреби місцевих громад.

У регіональному представництві фіскальної служби відзначають, плата за лісокористування стимулює комплексне, раціональне використання природних ресурсів, а також забезпечує узгодження загальнодержавних інтересів з інтересами певних регіонів шляхом збалансованого розподілу коштів, отриманих від плати за природні ресурси, між державним і місцевим бюджетами.

Аби сформувати достовірний перелік лісокористувачів краю, фахівці регіонального представництва Державної фіскальної служби України постійно роблять звірки з органами дозвільної системи. Крім того, проводиться і систематична роз’яснювальна робота та аналіз діяльності представників бізнес-активу.

При цьому, фахівці ДФС нагадують, що згідно зі ст. 256.2.1. -256.2.4. Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування рентною платою є не тільки деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування, але й деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, з розчищення лісових ділянок, вкритих лісовою рослинністю у зв’язку з будівництвом шляхів, трубопроводів тощо. До цього переліку відносяться і другорядні лісові матеріали, зокрема, заготівля живиці, кори, пнів та інших лісових матеріалів та побічні лісові користування, як заготівля дикорослих плодів, грибів, ягід, лікарських рослин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

Лісокористувачі Хмельниччини сплатили до бюджету понад 20 мільйонів гривень
З початку року до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів господарювання Хмельницької області надійшло 20,6 мільйона гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що вдвічі перевищує торішні надходження

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього