Лісові багатства Хмельниччини принесли до бюджету понад 27 мільйонів гривень
Протягом 2015 року лісокористувачами Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 мільйона гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. У порівнянні з минулим роком приріст надходжень плати складає майже 6 мільйонів гривень, темпи росту становлять 128 відсотків.Лісові багатства Хмельниччини принесли до бюджету понад 27 мільйонів гривень
Протягом 2015 року лісокористувачами Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 мільйона гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. У порівнянні з минулим роком приріст надходжень плати складає майже 6 мільйонів гривень, темпи росту становлять 128 відсотків.

Слід зауважити, що через здорожчання газу багато споживачів для опалення приміщень почали використовувати дрова та відходами деревини. Завдяки цьому бюджети місцевих громад за 12 місяців цього року поповнились 7,1 мільйонами гривень плати за використання деревини, заготовленої під час проведення рубок догляду за лісом, розчищення лісових ділянок, у тому числі і за заготівлю новорічних ялинок.

Найбільше таких надходжень до місцевих бюджетів надішло у Шепетівському, Славутському, Летичівському та Ізяславському районах. В цілому на обліку у податкових інспекціях Хмельниччини нараховується 108 лісокористувачів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього