Таку суму ресурсних платежів мобілізовано працівниками Державної фіскальної служби області до бюджетів усіх рівнів протягом поточного року

Лісові господарства Хмельниччини поповнили казну на 50 мільйонів гривеньТаку суму ресурсних платежів мобілізовано працівниками Державної фіскальної служби області до бюджетів усіх рівнів протягом поточного року.

Лісові господарства Хмельниччини поповнили казну на 50 мільйонів гривень

Так, платники збору за спеціальне використання лісових ресурсів протягом восьми місяців сплатили до зведеного бюджету 14,2 мільйона гривень, що у півтора рази, а якщо точніше – на 52 відсотки, перевищує минулорічний показник аналогічного періоду. Найбільші суми «лісового» податку» в області сплачують такі бюджетоутворюючі платники, як Славутське, Ізяславське, Шепетівське та Летичівське державні лісові господарства.

Платники збору за спеціальне використання води у цей же період «залили» у бюджет 15,8 мільйона гривень. Відзначимо при цьому, що найбільшим водокористувачем на Поділлі є Хмельницька атомна електростанція, якою цьогоріч сплачено до бюджету 7,89 мільйона гривень «водяного» збору», тобто практично половину усіх надходжень.

Найбільші ж суми ресурсних надходжень до бюджету «видобуваються» з надр краю – протягом року до зведеної казни в області сплачено 20,2 мільйона гривень плати за користування надрами. Левова частка цього податку сплачена такими бюджетоутворюючими платниками, як ПАТ «Подільський цемент», ПАТ «Волинь-цемент», МКП «Хмельницькводоканал», ПАТ «Подільські товтри».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього