Літній оздоровчий сезон на Хмельниччині відкрито
З 8 по 28 червня відбувається черговий заїзд у Рекреаційний центр сімейного типу по відновленню здоров\’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії», що знаходиться у селі Головчинці Летичівського району, Хмельницької області на території дитячого табору «Чайка.Літній оздоровчий сезон на Хмельниччині відкрито
З 8 по 28 червня відбувається черговий заїзд у Рекреаційний центр сімейного типу по відновленню здоров\’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії», що знаходиться у селі Головчинці Летичівського району, Хмельницької області на території дитячого табору «Чайка.
Наразі у Центрі перебуває 27 осіб, з них 24 дитини з міста Старобільськ Луганської області, один хлопчик з Донецька та дві супроводжуючі особи з Хмельницького. Усі вони отримали путівки за рахунок коштів міського бюджету, повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.
Варто відзначити, що завдяки діяльності центру «Берег надії» проблема щодо оздоровлення дітей, які проживають у місті-побратимі Старобільськ відсутня.
Діяльність Центру спрямована на мобілізацію, підсилення ресурсів соціального, психологічного та фізичного розвитку сімей, що проживають поблизу лінії АТО, шляхом створення умов для оздоровлення та змістовного відпочинку, на поступове повернення таких осіб до самостійного повноцінного життя.
Методами роботи Центру є відновлення здоров\’я і працездатності шляхом відпочинку на лоні природи з використанням рухових вправ, спортивних забав, ігор, творчих занять, екскурсій та позитивної дії на організм людини природних факторів – сонця, свіжого повітря, води тощо.
Під час відпочинку в Центрі, відпочиваючі отримають оздоровчий курс масажу, а також ЛФК, у вечірній час відбуваються сеанси фітотерапії.
Відвідувачі мають можливість здійснити багато різноманітних екскурсій, зокрема: жіночий монастир, Джерело Святого Онуфрія, Католицький костел у Летичеві та стародавні фортеці в Меджибожі, та Кам\’янці-Подільському, здійснять прогулянки лісом, та берегом Південного Бугу.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом