Літній сезон відпочинку відкрито на Хмельниччині
Останній дзвінок сповістив дітей та учнівську молодь про настання довгоочікуваних літніх канікул.Літній сезон відпочинку відкрито на Хмельниччині
Останній дзвінок сповістив дітей та учнівську молодь про настання довгоочікуваних літніх канікул. Дітвора з’їжджається у табори відпочинку. Сьогодні урочистою лінійкою відкрили першу табірну зміну у позашкільному навчальному закладі “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” міста Хмельницького”, що розташований в одному із наймальовничіших куточків Подільського краю – селі Головчинці Летичівського району, на березі річки Південний Буг. Гостей на свято завітало чимало: представники міської влади, депутатського корпусу, управлінь та відділів міської ради, батьки дітей. В урочистому дійстві взяв участь секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак. У подарунок від міської влади «Чайка» отримала мультимедійний комплекс, який діти використовуватимуть не лише для розваг, а й для навчання, адже у таборі для усіх охочих діятимуть мовні гуртки.

Літній сезон відпочинку відкрито на Хмельниччині Літній сезон відпочинку відкрито на Хмельниччині

«Від депутатів Хмельницької міської ради, міського голови Олександра Симчишина щиро вітаю вас із початком сезону відпочинку, відкриттям першої зміни у нашому комунальному таборі «Чайка». Не дивлячись на досить несприятливі процеси, які відбуваються у нашій країні, нам вдається зберігати і поновлювати його матеріальну базу, – зазначив Михайло Кривак. – Радий за батьків, що вони мають куди віддати своїх дітей на відпочинок і за дітей, адже попереду на них чекає безтурботне літо, частину якого вони проведуть у цьому чудовому таборі».
Одягнені в різнокольорові галстуки, декламуючи веселі гасла, 260 дітей з Хмельницького, Шепетівки, Городка та Летичева презентували 9 загонів першої зміни, разом з усіма учасниками урочистої лінійки виконали Гімн України. Командири загонів урочисто підняли прапор табору, повідомляють на сайті міської ради.
Загалом же у «Чайці» цього літа впродовж чотирьох змін планують оздоровити більше тисячі дітей, у тому числі пільгової категорії. Разом із ними у таборі відновлюватимуть своє здоров’я діти з обмеженими фізичними можливостями Рекреаційного центру «Берег надії», які приєднаються 10 червня, а в липні – ще й школярі із прифронтового міста Старобільськ Луганської області, яке віднедавна стало містом-побратимом Хмельницького.
Для гарного дозвілля у дитячо-оздоровчому комплексі «Чайка» створені всі умови. Робота позашкільного навчального закладу організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, збагатилася духовно та загартувалася фізично. Заплановані різноманітні культурно-масові та спортивні заходи, цікаві екскурсії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього