Літній відпочинок для маленьких хмельничан

Літній відпочинок для маленьких хмельничан
У рамах програми «Мистецьке літо – 2015», 18 червня відбулася чергова конкурсно-розважальна програма «Привіт! Я – регбійний м\’яч!» у дитячому оздоровчому таборі «Джерельце», що в селі Жилинці Ярмолинецького району.Літній відпочинок для маленьких хмельничан
У рамах програми «Мистецьке літо – 2015», 18 червня відбулася чергова конкурсно-розважальна програма «Привіт! Я – регбійний м\’яч!» у дитячому оздоровчому таборі «Джерельце», що в селі Жилинці Ярмолинецького району. Гарна база для відпочинку, чудове футбольне поле з штучним покриттям, волейбольна площадка, майданчик для гольфу, басейн, спортивний інвентар у вільному доступі, усе це – мрія будь якої дитини і усе це до їх послуг у таборі «Джерельце», повідомляють на сайті міської ради.
Під час розважальної програми, діти з цікавістю прослухали короткий екскурс в історію виникнення регбі, запевнили в тому, що дотримуються основ здорового способу життя та, із задоволенням, виконували вправи і брали участь у конкурсах, які проводили для них працівники Хмельницького міського будинку культури та Федерації регбі у Хмельницькій області.
Літній відпочинок для маленьких хмельничан
«Літо – чудова пора, під час якої діти відпочивають, оздоровлюються, спілкуються, отримують корисні знання та вміння. Хмельницький міський будинок культури докладає максимум зусиль для того, щоб усі хмельницькі, і не лише, діти отримали максимум задоволення та користі від літніх канікул», – поділився своїми враженнями Сергій Щербанюк – заступник директора Хмельницького міського будинку культури.
Цікавий розважальний захід проведено на виконання комплексної Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту в місті Хмельницькому на 2012-2016 роки.

Залишити відповідь