Львівська письменниця написала детективне оповідання про Кам’янець
За сприяння творчого об’єднання “Фенікс” 11 грудня до Кам’янця-Подільського зі своїми книгами завітала львівська письменниця Ярослава Матічин.Львівська письменниця написала детективне оповідання про Кам’янець
За сприяння творчого об’єднання “Фенікс” 11 грудня до Кам’янця-Подільського зі своїми книгами завітала львівська письменниця Ярослава Матічин. Кам’янчани першими почули про її новий роман з умовною назвою “Чума на ваші голови”, який зараз готується до друку, повідомляє Громадське.Хронікер.

Економіст-енергетик за фахом, Ярослава Матічин усі свої історичні вподобання переносить на папір. Зараз у авторки – вже чотири виданих романи: “Veritas” – про таємничі і містичні пошуки дороги до Бога та істини трьох молодих жінок, “Quo vadis, Львове” – про місто Лева від язичництва до християнства, яке рано чи пізно знайде вихід із пітьми завдяки світлу, “На війні як на війні” – про події 70-річної давнини, але такі актуальні сьогодні, і “Шляхами Первозванного” – про своєрідну мандрівку в праслов’янське минуле та період християнізації Криму.
Роман “Чума”, який незабаром вийде у світ, – теж із натяком на історію, але в контексті сьогодення. Тут чума постане персоніфікованою реальною істотою. “Моя ціль – показати, що ми живемо в незахищеному світі, в оточенні мікроорганізмів, які впливають на нас більше, ніж ми самі. А втручаючись у природу, вона “віддячує” сторицею”, – інтригувала письменниця.
Читачі Ярослави Матічин відзначають подібність її стилю до романів американського письменника Дена Брауна. Хоча сама авторка зізнається, що з його творчістю не надто ознайомлена. До речі, зараз вона працює над відкладеними раніше книгами про замки Львівщини і тамплієрів як союзників галицьких князів. В останньому романі згадуватиметься і Кам’янець. Але не єдиний раз.
У четвертому томі альманах у “Phoenix” буде надруковане детективне оповідання про наше місто. Ідея написати твір у такому жанрі виникла в Ярослави Матічин одразу після першої поїздки до Кам’янця. Просто в такому місті, за її словами, людина запросто може зникнути безвісти.

Ну що ж, чекатимемо на «ідеальне вбивство» в Кам’янці-Подільському.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього