Львів'яни покажуть у Кам'янці-Подільському виставу «Наталка Полтавка» під відкритим небом
Уперше Львівський національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької покаже у Кам’янці відому виставу «Наталка Полтавка».Львів'яни покажуть у Кам'янці-Подільському виставу «Наталка Полтавка» під відкритим небом
Уперше Львівський національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької покаже у Кам’янці відому виставу «Наталка Полтавка», та ще й під відкритим небом, повідомляє Хронікер.

Як зазначив заступник генерального директора театру Андрій Кононов, така співпраця з історичним музеєм – щось новеньке в історії львівських театралів. На початку 90-х років у акторів трупи був досвід проведення вистав під відкритим небом, але на стадіонах.

«Це був той час, коли потрібно було об’єднувати роз’єднане на релігійному ґрунті населення. Сьогодні наша мета – підвищити статус архітектурних пам’яток і підняти театральне мистецтво», – зазначив пан Андрій. Так, за його словами, нещодавно «Наталка Полтавка» повернулася з Канади, куди їздила на запрошення української діаспори.

Ставитимуть виставу два дні – 14 жовтня о 19.00 для всіх кам’янчан (квиток – 100 грн) і 15 жовтня о 14.30 для шкільної та студентської молоді (40 грн). Гру акторів супроводжуватиме театральний симфонічний оркестр, а всі пісні виконуватимуться наживо.
Квитки на постановку можна придбати на об’єктах музею – в Старій фортеці, виставковій залі та картинній галереї.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього