Автомобіль викрали зранку у Львові, а вже вечері його затримали на посту на ХмельниччиніЛьвів’янин намагався втекти від хмельницьких правоохоронців на… «Москвичі»Львів’янин намагався втекти від хмельницьких правоохоронців на… «Москвичі»

Автомобіль викрали зранку у Львові, а вже вечері його затримали на посту на Хмельниччині.
У Волочиському районі інспектори дорожньо-патрульної служби затримали викрадача автомобіля, який «Москвича» пригнав аж зі Львова.

«Під час несення служби на стаціонарному посту №4 у Війтівцях інспектор ДПС намагався зупинити автомобіль «Москвич». Водій вимогу про зупинку не виконав та продовжив рух у бік Хмельницького, – розповідає речник обласного управління Державтоінспекції Андрій Лужняк. – Після цього про даний факт було повідомлено інспекторів, які несли службу по нагляду за дорожнім рухом на шляху слідування втікача. Ті після отримання повідомлення, помітили, як на зустріч їм рухається автомобіль «Москвич». Інспектори за допомогою проблискових маячків знову намагалися зупинити авто, але водій проігнорував. Після недовгого переслідування даний автомобіль було зупинено на узбіччі дороги.»

Від водія разило алкоголем, до того 31 річний житель Львова не мав жодних документів на авто, лише поліс страхування виписаний на іншого львів’янина.

«У полісі було зазначено номер мобільного телефону власника автівки. Інспектори повідомили власнику, що його «Москвич» знайдено та невдовзі повернеться до нього», – до дає Андрій Лужняк.

Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього