Днями Інтернет підірвав цікавий ролик Олега Ляшко. На маловідомому раніше відео полум\’яний патріот України з властивим йому пафосом проголошував ідеї федералізації! Головний радикал країни зняв цей кліп для виборців Закарпаття

Ляшко - федерастЛяшко - федераст

Днями Інтернет підірвав цікавий ролик Олега Ляшко. На маловідомому раніше відео полум\’яний патріот України з властивим йому пафосом проголошував ідеї федералізації! Головний радикал країни зняв цей кліп для виборців Закарпаття. Розхвалював себе коханого, свою партію однієї людини, а заразом обіцяв три короби тамтешньому населенню. Мовляв, якщо проголосуєте правильно – тобто, за Ляшко і компанію -буде вам щастя: і подвійне громадянство, і особливий статус Закарпаття…

Завершував свій виступ новоявлений федераст спільно з партнером за виборчим списком – деяким Євгенієм Ластівкою, главою Конгресу корінних народів Підкарпатської Русі. Цей діяч, якого самі русини вважають агентом спецслужб, жодного разу до парламенту, природно, не потрапив. Зате пізніше – якраз перед Євромайданом – відзначився полум\’яним зверненням до Володимира Путіна, в якому, зокрема, попросив його ввести війська на територію України і допомогти русинам вижити в умовах «геноциду».

Швидше за все що один, що інший карикатурні персонажі не знали, що станеться через декілька місяців. Зате чітко зрозуміло, що цих двох запеклих прибічників «федералізму» адресно використали для зондування ґрунту. І не випадково «бойовий федерат» проявився разом з Ластивкой в Закарпатті, адже відомо, що запасним планом Путіна по розпалюванню громадянської війни в Україні являється саме Закарпаття і так звані русини. Кремлю потрібні закарпатські «болотови» і «цареви», яким буде під силу розгойдати човен спокою в цьому регіоні.

Обидві базіки за свої натяки, заяви і заклики цілком могли – та що там, повинні були (!) – угодить за грати(посягання на державний устрій і тому подібне). І якщо Ластівка – просто політична «папуга», що читає чужий текст з папірця, то Ляшко частково можна вважати птахом високого польоту. Але правоохоронці і тоді, і зараз закривають очі на витівки цього «бойового федерата». Може, тому, що блазень придворний.

За матеріалами http://obozrevatel.com/

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту