Ляшко залишився без батальйонів
Ляшко мандрує регіонами та все частіше з\’являєтся на телевізійних токшоу. Лідер «радикалів» рятує рейтинг, який почав падати через проблеми з піаром на АТО.Ляшко залишився без батальйонів
Ляшко мандрує регіонами та все частіше з\’являєтся на телевізійних токшоу. Лідер «радикалів» рятує рейтинг, який почав падати через проблеми з піаром на АТО.
Проте останнім часом з Ляшком і його політсилою відбуваються якісь метаморфози. За останні тижні лідер партії зробив досить різку заяву щодо мінського \”миру\”, один із активних \”радикалів\” Ігор Мосійчук у Київраді ледь не напросився на фізичну одповідь від мера-боксера Кличка, а в Києві, за даними ТСН, представники Радикальної партії пішли на конфлікт зі службовцями Нацгвардії та ще й побили учасника АТО, який щойно повернувся зі Сходу. \”Приїхали близько 15 невідомих осіб на дану територію. Вони не змогли дати відповідь, для чого вони приїхали. Після чого військовослужбовці сповістили частину, яка надіслала туди групу. По прибутті групи на даний об’єкт, зустрівшись з даними особами, особи не дали ніякої відповіді, після чого розпочалася сутичка\”, – розповів т.в.о. командира частини 3068 Національної гвардії Олег Кравченко. У сутичці постраждали декілька \”радикалів\” та полковник Нацгвардії. В останнього, наголошує ТСН, важкі травми. За фактом бійки розпочате досудове слідство за статтею хуліганство.
Сам Олег Ляшко зараз їздить Україною і зустрічається з виборцями. Особисті зустрічі – це завжди плюс. Але, схоже, у передвиборчій кампанії його партії з’явилася проблема, яка може завдати серйозного удару по рейтингу. На з’їзді партії Яценюка – Турчинова \”Народний Фронт\” були присутні бійці батальйону \”Азов\”, а його командир Андрій Білецький виступав перед оновленими \”фронтовиками\”. Ще зовсім недавно саме з \”Азовом\” та ще одним батальйоном, \”Шахтарськ\”, асоціювався й Олег Ляшко. Проте зараз все змінилося. Схоже, на батальйони він вже опертися у своїй передвиборчій кампанії не зможе. Принаймні \”Азов\”, який від самого початку пов’язували з Ігорем Коломойським, зробив ставку на Яценюка. Що ж до \”Шахтарська\”, то з’явилася інформація про чи то розпуск, чи переформатування батальйону. За словами Дмитра Лінька, одного з командирів \”Шахтарська\”, батальйон офіційно припиняє діяльність, але його планують перевести до складу Нацгвардії. Простіше кажучи, окрім Ігоря Мосійчука інших розкручених учасників АТО у Ляшка не буде. Звідси проблема – у всіх у списку будуть комбати, а хто буде у списку Ляшка?
Що ж сталося? Наразі, все просто. Поки Олег Ляшко тісно співпрацював з людьми Коломойського, він мав можливість піаритися на своїй участі в бойових діях. Можна хоча б згадати, як Олег Валерійович голіруч затримував терористів. Але це вже в минулому, бо у Коломойського запідозрили Ляшка у тісній співпраці з Сергієм Льовочкіним. І перекрили доступ до батальйонів. Схоже, що на Ляшка, через сварку з людьми Коломойського, очікують неприємності й на ток-шоу. Бо серед бійців добровольчих батальйонів обов’язково знайдуться охочі розповісти про його реальну участь в АТО. А \”приватівці\” забезпечать їм вільний мікрофон.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього