Люди бунтують, комісії працюють
Люди бунтують, комісії працюють. На Дунаєвеччині за словами очільника районної адміністрації, питання Чечельницької сільської ради перше у порядку денному. Запевняють, навіть є результати.Люди бунтують, комісії працюють
Люди бунтують, комісії працюють. На Дунаєвеччині за словами очільника районної адміністрації, питання Чечельницької сільської ради перше у порядку денному. Запевняють, навіть є результати.

Результатів розгляду попередньої комісії люди не побачили. Від неділі запрацювала вже друга комісія. А перевірити делеговані повноваження пообіцяли вже найближчої колегії. Та попри все у ситуації звинуватили самих селян.

Не можуть назбирати голоси депутатів, бо перед сесією вони дивом змінюють думку. Ще у грудні одна з обраниць звернулась до правоохоронних органів із заявою про спробу підкупу. У районній міліції криміналу у діях сільської голови не побачили.

Натомість районна прокуратура розпочала досудове слідство. Чечельницька громада вже давно не вірить. Чекає на рішучі дії з боку районної влади. Двомісячне затягування вже давно не нагадує дотримання букви закону.

Джерело: 33 канал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього