27 вересня відбулося пленарне засідання сесії Старокостянтинівської міської ради. Серед інших питань, на розгляд депутатів виносилося і питання щодо включення до складу міськвиконкому ще двох осіб – Сергія Мельника та Миколи Поліщука.

“Люстрованого екс-заступника начальника УМВС України в Хмельницькій області — начальника міліції громадської безпеки Сергія Мельника, якого депутати Старокостянтинівської міської ради тричі “відфутболили”, не підтримавши на посаду заступника міського голови, знову хочуть “пропихнути”  у владу. Цього разу депутати вирішуватимуть, чи підтримати його кандидатуру щодо включення у виконком. Цікаво, що делегувала його кандидатуру політична партія “За конкретні справи”. Разом з тим, з наближених джерел стало відомо про те, що Сергій Мельник очолив партію “герегівців” у Старокостянтинові. Також ще одну “цікаву” кандидатуру, а саме екс- начальника комунального підприємства “Тепловик” Миколу Поліщука просуватимуть у члени виконкому від партії “Укроп”, яку очолює у місті його син, який одночасно є депутатом міської ради “, – написала напередодні сесії місцева активістка Катерина Лопушанська у своїй групі на Facebook “Строкостянтинів NEWS” .

Утім, депутати Старокостянтиніської міської ради не підтримали “одіозні” кандидатури екс-міліціянта Сергія Мельника від партії “За конкретні справи” та екс-начальника КП “Тепловик” Миколи Поліщука від партії “Укроп”, яких запропонував міський голова Микола Мельничук, до складу виконавчого комітету.

Нагадаємо, що раніше депутати вже три рази поспіль не голосували за кандидатуру Сергія Мельника на посаду заступника міського голови.

Також по темі

Бюджетні гроші в Старокостянтинові продовжує вигравати фірма, що з мером нагрілася на казармах

Фірма “Моноліт ЦМ”, що не перший рік освоює