Міський голова Микола Мельничук продовжує працювати з фірмою Моноліт ЦМ

Фірма “Моноліт ЦМ”, що не перший рік освоює міські бюджетні кошти на ремонтах комунальних об’єктів в чергове виграло тендер – тепер на ремонт школи №1 у Старокостянтинові.  І це, незважаючи на те. що запропонована фірмою ціна була вищою ніж у вінницького  ТОВ “ЖК – Гарант” з ціновою пропозицією 8,6 млн. грн  ( ТОВ «Моноліт ЦМ» захотіло за ремонт– 8,9 мн. грн)

Під час торгів ТОВ “ЖК – Гарант” поскаржилося про порушення управлінням освіти закону про публічні закупівлі. На їхню думку, тендерна документація по капремонту школи направлена на звуження конкуренції на ринку будівельних послуг та є протекційною стосовно «Моноліт ЦМ»

Мабуть з переляку, що старокостянтинівським болотом знов зацікавляться компетентні органи, Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 11 травня скасувало електронні торги на проведення капітального ремонту школи №1 на вулиці Князя Острозького, 40 очікуваною вартістю 10,7 млн. грн.  Офіційна причина відміни – “не виділені кошти для проведення даних робіт а також зі зміною розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва”.

Нагадаємо, фірма «Моноліт ЦМ» фігурувала  у скандальному капітальному ремонті казарму Старокостянтинові, коли за ремонт було запачено двічі, а військова прокуратура навіть зробила виїмку документів у мерії і проводіло обшук у міського голови Старокостянтинова Миколи Мельничука. Та потім, міському голові таки вдалося владнати ситуацію нагорі і близька до нього фірма продовжує освоювати кошти бюджету

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту