Мацола зреагував на проблему в Понінці
Щоб захистити інтереси людей, які потерпають від шкідливих викидів Понінківської картонно-паперової фабрики, народний депутат Роман Мацола відправив депутатські звернення в Міністерство екології та природних ресурсів, а також Державну екологічну інспекцію України.Мацола зреагував на проблему в Понінці
Щоб захистити інтереси людей, які потерпають від шкідливих викидів Понінківської картонно-паперової фабрики, народний депутат Роман Мацола відправив депутатські звернення в Міністерство екології та природних ресурсів, а також Державну екологічну інспекцію України.

Критична ситуація, що склалася з викидами на паперовій фабриці в Понінці ледь не призвела до самосуду над директором підприємства. Сотні незадоволених місцевих жителів вийшли на акцію протесту з вимогою припинити забруднювати навколишнє середовище.

Відреагував на цю проблему і народний депутат Роман Мацола, який у Парламенті представляє наш район. У відправленому зверненні він вимагає від органів, які повинні забезпечувати екологічну безпеку в державі взяти ситуацію під контроль, а після припинення встановленого Урядом мораторію провести на фабриці позапланову перевірку «з метою встановлення об’єктивних обставин справи та вжиття необхідних заходів реагування щодо сприяння громаді с. Понінка у забезпеченні нормальних умов життя, шляхом зобов’язання керівництва ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» встановити спеціальні очисні споруди, вирішення питання обладнання території фабрики належним чином та дотримання санітарних норм її утримання, вжиття відповідних заходів реагування».

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на