Мацола зреагував на проблему в Понінці
Щоб захистити інтереси людей, які потерпають від шкідливих викидів Понінківської картонно-паперової фабрики, народний депутат Роман Мацола відправив депутатські звернення в Міністерство екології та природних ресурсів, а також Державну екологічну інспекцію України.Мацола зреагував на проблему в Понінці
Щоб захистити інтереси людей, які потерпають від шкідливих викидів Понінківської картонно-паперової фабрики, народний депутат Роман Мацола відправив депутатські звернення в Міністерство екології та природних ресурсів, а також Державну екологічну інспекцію України.

Критична ситуація, що склалася з викидами на паперовій фабриці в Понінці ледь не призвела до самосуду над директором підприємства. Сотні незадоволених місцевих жителів вийшли на акцію протесту з вимогою припинити забруднювати навколишнє середовище.

Відреагував на цю проблему і народний депутат Роман Мацола, який у Парламенті представляє наш район. У відправленому зверненні він вимагає від органів, які повинні забезпечувати екологічну безпеку в державі взяти ситуацію під контроль, а після припинення встановленого Урядом мораторію провести на фабриці позапланову перевірку «з метою встановлення об’єктивних обставин справи та вжиття необхідних заходів реагування щодо сприяння громаді с. Понінка у забезпеченні нормальних умов життя, шляхом зобов’язання керівництва ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» встановити спеціальні очисні споруди, вирішення питання обладнання території фабрики належним чином та дотримання санітарних норм її утримання, вжиття відповідних заходів реагування».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього