Мадрид очима хмельницьких мандрівниківПодружня пара із Хмельницького Анна Думанська та Богдан Місюренко потрапили у Мадрид під час святкування Дня Конституції Іспанії. І хоч жодних особливих святкувань не проводилось, у центрі міста гуляли натовпи іспанців. Вони відпочивали в парках, пррогулювалися вулицями і майданами, ходили по магазинах у пошуках покупок і подарунків до Різдва, їли в кафе і ресторанах.Мадрид очима хмельницьких мандрівниківПодружня пара із Хмельницького Анна Думанська та Богдан Місюренко потрапили у Мадрид під час святкування Дня Конституції Іспанії. І хоч жодних особливих святкувань не проводилось, у центрі міста гуляли натовпи іспанців. Вони відпочивали в парках, пррогулювалися вулицями і майданами, ходили по магазинах у пошуках покупок і подарунків до Різдва, їли в кафе і ресторанах.
«Зазвичай так і проводять свій вільний час жителі великих міст. Нам було цікаво розглядати людей, гуляти разом з ними і вивчати їх уміння спокійно святкувати. Навіть ввечері не було помічено жодного п\’яної або неадекватної людини\”, – запевняють мандрівники.
Особливо їм сподобалися люди, які в святкові дні, користуючись скупченням людей на вулицях, заробляли своїми талантами.

«Ось багато людей оточили танцівниць, котрі виконують традиційний іспанський танець фламенко. Дві жінки, по черзі стукаючи каблучками по дошці, вистукують красивий ритм і витончено рухаються в такт музиці. Ось батько з донькою показують ляльковий театр. Навколо них зібралося безліч дітей, які з цікавістю спостерігають за концертом різних ляльок-зірок, серед яких навіть Майкл Джексон, – розповідають хмельничани. – У парку молоді люди грають на незвичних інструментах, витягуючи з них дивні, але приємні звуки».
Ще багато інших творчих людей зустрілося хмельничанам під час свята у Мадриді. Це і барабанщик, який грав на відрах, каструлях і сковорідках, і йоги, і живі статуї, і багато інших.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього