Македонське місто Радовиш стало містом-побратимом Кам\’янця-Подільського

Македонське місто Радовиш стало містом-побратимом Кам'янця-Подільського
У День Незалежності України до списку міст-побратимів Кам’янця-Подільського приєднався муніципалітет Радовиш (Республіка Македонія).Македонське місто Радовиш стало містом-побратимом Кам'янця-Подільського
У День Незалежності України до списку міст-побратимів Кам’янця-Подільського приєднався муніципалітет Радовиш (Республіка Македонія).
24 серпня міський голова Михайло Сімашкевич та заступник мера муніципалітету Радовиш Лазар Газепов урочисто підписали Протокол про наміри встановлення партнерських відносин та співпрацю.
Як зазначив під час цієї знакової події очільник міста Михайло Сімашкевич: \”Кам’янець-Подільський давно обрав курс на європейську інтеграцію, що потребує долучення до цього процесу місцевих територіальних громад. Сподіваюсь, що в недалекому майбутньому ми підпишемо уже Угоду про співпрацю між нашими містами, яка стане важливим кроком у розвитку обох міст в різних сферах. Я радий з того, що сьогодні починається новий етап співпраці між нашими містами. Обіцяю, що ми докладемо усіх зусиль, щоб ця співпраця продовжувалась та ефективно розвивалась”.
Станом на сьогодні Кам’янець-Подільський має 26 міст-побратимів з 14 країн світу. Співпраця з містами-партнерами полягає переважно в обміні досвідом та кращими практиками розвитку міст, організації та участі в міжнародних фестивалях, спортивних, культурних, економічних, туристичних та молодіжних заходах.

Залишити відповідь