«Мале Межигір’я у Дашківцях» – так селяни охрестили пишноту господарства свого народного депутата. Чимала територія обнесена муром, подвір’я вимощене бруківкою, будинок із дерева, а по сусідству ошатна церква. Так живе Віктор Бондар

«Мале Межигір’я у Дашківцях»

«Мале Межигір’я у Дашківцях»

«Мале Межигір’я у Дашківцях» – так селяни охрестили пишноту господарства свого народного депутата. Чимала територія обнесена муром, подвір’я вимощене бруківкою, будинок із дерева, а по сусідству ошатна церква. Так живе Віктор Бондар.

Дорогу до народного депутата знає кожен смертний. Добре доглянутий будинок різко контрастує з хатами у яких живуть прості селяни. Останнім часом Віктора Бондара у Дашківцях не бачили. Офіційно він живе тут, не офіційно у столиці. Проте часто навідувався до своєї резиденції влітку і на кожному кроці розповідав що родом із села. Хоча прив’язка до Поділля в обранця штучна.

У Дашківцях свого депутата ще називають благодійником одного дня. Як був Міністром – пригнав під школу «халявного» «пазика». Старенький автобус досі возить учнів до науки, а слід благодійника простиг. Тепер пан Бондар знову взявся розвивати Поділля. Тільки по іншому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього