Малеча розповіла про роботу хмельницької міліції у малюнкахМіліціонери нагородили переможців та учасників конкурсу художнього малюнку «Міліція очима дітей».Малеча розповіла про роботу хмельницької міліції у малюнкахМіліціонери нагородили переможців та учасників конкурсу художнього малюнку «Міліція очима дітей».
Вже кілька років поспіль хмельницькі правоохоронці організовують для діток конкурс художнього малюнку.

На розсуд журі були представлені як цілком зрілі малюнки, так і зворушливі шедеври зовсім юних художників.
– Ще б пак, адже у конкурсі брали участь діти віком від 5 до 13 років. Тому, як зазначив очільник хмельницької міліції Василь Птащук, усіх конкурсантів довелося розділити на три вікові категорії, в кожній із яких було визначено переможців та призерів, котрих відзначили грамотами та цінними подарунками. А маленькі художники, чиї малюнки не перемогли, отримали заохочувальні солодкі подарунки, – розповідає речник Хмельницького міського відділу міліції Аліни Арнаут.

Викладачі образотворчого мистецтва Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, де, власне, і відбувалось нагородження, кажуть, що діти із задоволенням взялися зображати міліціонерів, адже щодня бачать їх на вулицях, правоохоронці приходять із виховними лекціями у школи, а в декого в міліції працюють рідні та близькі.
– Ми активно працюємо саме з дітьми, — каже начальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук. — Адже розуміння того, що працівник міліції — це, в першу чергу, не каратель, а друг та помічник, потрібно прививати з ранніх літ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього