Маленькі хмельничани побували у «місті професій»
Фахівці Хмельницького міського центру зайнятості спільно з соціальними партнерами провели профорієнтаційний захід під назвою «Місто професій».Маленькі хмельничани побували у «місті професій»
Фахівці Хмельницького міського центру зайнятості спільно з соціальними партнерами провели профорієнтаційний захід під назвою «Місто професій». Подібний формат заходу відбувся вже втретє. Маленькі хмельничани та учнівська молодь могли без проблем влаштуватись на будь-яку роботу та відчути себе рятувальником, кухарем, будівельником, продавцем, автослюсарем, лікарем, пожежником, кінологом, міліціонером, моделлю, повідомляють на сайті міської ради.
На 25 відкритих майданчиках у сквері імені Т. Шевченка діти безкоштовно «приміряли» на себе дорослі спеціальності в імпровізованому «Місті професій». Працедавці з легкістю брали на роботу кандидатів і без вищої освіти, і без досвіду. При вході до скверу кожна дитина отримала паспорт, який давав їй можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей кожен «робітник» виконував професійні обов’язки, за що отримував символічну заробітну плату – «50 євро». Витратити «євро» діти могли в крамниці солодощів та подарунків.
На інформаційному майданчику Хмельницького міського центру зайнятості діти та молодь отримували інформацію: про актуальні професії міста, що повинен знати та уміти робити працівник за даними професіями, який середній заробіток за професіями на ринку праці міста, в якому навчальному закладі можна набути професію. Також діти змогли пройти різноманітні тестування щодо вибору майбутньої професії, переглянути слайд-презентації ведучих професій з різних галузей господарства міста Хмельницького та регіону. Після відвідування майданчику міського центру зайнятості діти «влаштовувались» на роботу, пройшовши майстер-клас від справжніх професіоналів.
Фахівці міського центру зайнятості переконані, що профорієнтаційна спрямованість такого заходу у вигляді гри надає можливість отримати максимальний ефект задля розуміння дітей значущості тієї чи іншої професії, поінформувати і показати підліткам та молоді що головне — це реалізація себе, свого потенціалу та таланту.
У заході взяли участь понад 400 дітей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього