Маленькі хмельничани виготовили янголів миру
«Янголи миру» захисникам України. У Хмельницькій бібліотеці запрацювала майстерня оберегів. Зі шматочків синьої та жовтої тканин школярі створюють амулети, аби вони берегли тих, хто захищає нашу країну на сході, від усіх лих війни. Самі ж вояки і волонтери, яких запросили на майстер-клас кажуть, навіть така допомога додає віри у перемогу.Маленькі хмельничани виготовили янголів миру
«Янголи миру» захисникам України. У Хмельницькій бібліотеці запрацювала майстерня оберегів. Зі шматочків синьої та жовтої тканин школярі створюють амулети, аби вони берегли тих, хто захищає нашу країну на сході, від усіх лих війни. Самі ж вояки і волонтери, яких запросили на майстер-клас кажуть, навіть така допомога додає віри у перемогу.

Так школярі Хмельницького створюють янголів для українських захисників.

Самі ж військові таким талісманам раді. Кажуть, вірять, що дитяча любов здатна захистити від біди.

Нехитрі витвори дитячих рук на схід незабаром відвезуть волонтери. Пані Тетяна, одна із них, каже на дитячі обереги вояки чекають з нетерпінням. Утім, там на сході неймовірно потрібна допомога дорослих. Попри запевнення влади у повному забезпеченні армії, насправді нашим хлопцям і досі не вистачає елементарного.

Чим можуть допомагають бібліотеки. Ці заклади вже перетворилися на пункти збору допомоги для військових.
Як повідомляють журналісти телеканалу \”Екслюзив\”, і бібліотекарі, і волонтери закликають допомагати воякам, бо попри перемир’я хлопці і зараз на сході – гинуть за нашу свободу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього